Etykiety

niedziela, 12 lutego 2012

JIMMY CHOO spring summer 2012

Jimmy Choo nie od dziś wyznacza trendy na nadchodzący sezon. Dodatki tej firmy budzą pożądanie kobiet na całym świecie i są często kopiowane przez popularne sieciówki takie jak Zara, H&M czy Mango. Możemy mieć zatem pewność, że buty i torebki w stylu Jimmego będą absolutnym must have i odmienią nie jedną klasyczną stylizację. Zanim więc wybierzemy się do sklepów po wymarzoną torbę i szpilki warto zobaczyć co na zbliżający się sezon proponuje nam słynny szewc gwiazd...

Jednym z przewodnich motywów w nowej kolekcji jest motyw zwierzęcy. Solo oraz na dodatkach w stonowanych kolorach bieli, beżu i szarości pojawiają się elementy z motywem zwierzęcym: zebry, pantery czy węża. Tego typu torby i buty świetnie wpasowują się w tegoroczne tendencje łączenia koloru nude z pastelami oraz neonami.
Podobnie jak zeszłego lata modne są także dodatki w intensywnych letnich kolorach: różu, żółci, pomarańczu czy niebieskiego. Jest zatem szansa, że ulubiona kopertówka będzie nam świetnie służyła na kolejnych gorących imprezach (szczególnie jeżeli do tego imituje skórę węża lub aligatora <3)Kolejną utrzymującą się tendencją są mocno błyszczące dodatki, zarówno te w kolorze metali: srebra, złota czy platyny, jak i te wykonane z brokatu czy kryształów.Po więcej inspiracji zapraszam bezpośrednio na stronę Jimmiego Choo: http://eu.jimmychoo.com/page/home/ ! 

K.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz